A Szegedi Tudományegyetemen végeztem 2017-ben ének-zene alapszakon. 2018-ban a békéscsabai Bartók Béla Konzervatóriumban tölthettem egy intenzív ötödévet, ahol magánéneket tanultam Czeglédi Katalin énekművész szárnyai alatt. 2020-ban a Partiumi Keresztény Egyetemen folytattam pedagógiai tanulmányaimat, ezzel párhuzamosan a Zeneművészet a jelenkorban kétéves mesterképzésben is részt vettem, ahol rengeteg tapasztalatot szereztem a zeneművészet több területén is. Tanultam többek között zeneszerzést, hangtechnikát, koncertpedagógiát.
A mesterszakos szakdolgozatomat A Kokas-pedagógia mai alkalmazásának lehetőségeiről írtam. 2023-ban az Országos Tudományos Diákköri Konferencián is szerepeltem, ahol előadhattam egy korábbi Kokas-pedagógiáról írt összefoglaló tanulmányomat. 2024 júniusában végeztem el a Pécsi Tudományegyetem zeneterapeuta szakirányú, kétéves továbbképzését.
2021-ben lettem hivatalosan Kokas-foglalkozásvezető. Azóta saját szervezésű foglalkozásokat, alkotó napokat, táborokat szervezek Békés megyében. Emellett az Okányi Általános Iskolában ének-rajz szakos tanárként dolgoztam, ahol integráltam a Kokas-pedagógiát az óráimba. Egy alternatív tanulócsoportban dolgoztam az elmúlt években, ahol minden héten több Kokas-foglalkozást, valamint különböző zeneterápiás és képzőművészeti műhelyeket tartottam a tanulóknak.
Jelenleg saját szervezésű művészeti programokat tartok Békés megyében, és szervezés alatt van, hogy több békéscsabai, illetve környékbeli iskolába, óvodába szakkörként integráljam a Kokas-pedagógiát és különböző aktív zeneterápiás foglalkozásokat. A Kokas-pedagógia számomra egy napsütötte rét, ahová mindig megérkezhetek a haloványabb hétköznapok során, és a gyermekekkel, felnőttekkel együtt csodaszép közös élményekben gyarapodhatunk, feltöltődhetünk. Egy folyamatos örömforrás, mely gazdagságával, szabadságával és a művészetekkel közelebb hoz minket egymáshoz és a zenéhez egyaránt.